Avea Müşteri Hizmetlerinin Bilgisizliği Yüzünden Tarife Değiştiremedim.

Hakan Ç. |

Kontrolü seç 500 tarifesinde hattım var. Neredeyse 2 haftadır tarife değiştirmeye çalışıyorum. Geçmek istediğim tarife eşsiz tarife. Arıyorum, müşteri hizmetleri diyor ki faturasız hatlar için bu tarifeden geçiş yoktur.

Arıyorum, müşteri hizmetleri diyor ki faturalı hatlar için bu tarifeden geçiş yoktur. Arıyorum, evet geçebilirsiniz diyorlar ama bayiiden geçiş yapabilirsiniz taahhüt vermeniz gerekli vs diyorlar. Diyorum kredi kartı ile 12 aylık otomatik ödeme taahhütü vereyim. Yok olmaz illa bayiden geçiş yapabilirsiniz.
Bayiye gitme durumum olmadığı için müşteri hizmetleri ile geçiş yapmaya çalışıyorum ama Avea mh kendi için de çeliştiğinden neredeyse 2 haftadır bir tarife değiştiremedim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  15:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş