08 Nisan 2013

Avea Müşteri Hizmetlerini Sesini Yükseltiyor!

07. 04. 2013 saat 19:14 te 444 1 500 numarasını arayarak isminin R. olduğunu belirten müşteri hizmetleriyle görüştüm, ve konuşmanın başından sonuna kadar bana bağırarak ve sesini devamlı yükselterek kabaca konuşma yaptı ve kendisine küfür etmemek için kendimi zor tuttum!

Bir kere müşteri hizmetleri yetkilisi hiçbir şekilde yardımcı olmadı, şikayetimi aktardım çözüm bulamadı+ devamlı bana kızgın bir şekilde konuşma yaptı buyurun lütfen dinleyiniz!
Temsilciye diyorum ki ben en son satın aldığım paketimde, ne kadarlık internet kullanmışım diyorum, beni başından savmaya, online işlemlere yönlendiriyor!(Hadi evimde pc ve internet yoksa?) Avea Müşteri Hizmetlerinden Çok Şikayetçiyim!

Selçuk 60 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Selçuk 15 Nisan 2013

  Hattımdaki liralarımın aniden ortadan kaybolmasının ardından, 7 nisan 2013 tarihinde 444 1 500 numarasını en az 9 kere aradım, ama bir müşteri yetkilisiyle görüşemedim ve bu durumdan muzdarip oldum! Numarayı arıyorum, bilgisayar telefon sistemine kendimi tanıtıyorum, sizi müşteri hizmetleri yetkilisine bağlıyorum deyip, telefon yüzüme kapanıyor! Bu şikayetimi yazmadan önce avea tarafından bir mesaj beliriyor, şikayetinizi 444 1 500 üzerinden iletebilirisiniz diye, daha telefonları çalışmıyor ki, arayıp söyleyim! Muzdarip oldum bu sorun sadece bana mı yapılıyor! 5 dakikalık görüşmeye, 20 dakikam yok olup gidiyor, aveadan şikayetçiyim!

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Selçuk 08 Nisan 2013

  Konu her ne olursa olsun,hiçbir şekilde bana kimse sesini yükseltemez,böyle saygısızlık görmedim,hattımı hemen başka operatöre taşıyacağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön