Oğuzhan Y. Teşekkür Mesajı

teşekkürler

Avea Müşteri Hizmetlerini Aramak Paralı Olmuş!

Oğuzhan Y. |

Avea faturalı hat kullanıcısıyım tarife değişikliği yapmak istiyorum ama Avea'nın 500 numaralı müşteri hizmetleri paralı olmuş. Ne yani bunun için bir de görüşme ücreti mi ödeyeceğim. Bayiiye gidiyorum müşteri hizmetlerini arayın diyorlar. Hani müşteri hizmetleri numaralarının hepsi ücretsizdi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Oğuzhan Y.
  20 Ağustos
  11:47

  teşekkürler

 • 18 Ağustos
  17:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş