Avea Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ümran A. |

Avea müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum! Bağlanamadığım gibi bir de yanlış yönlendirmeler sonucu hattıma sms paketi tanımladılar ve bunu da iptal edemiyorum.

Her problemim de Avea müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Telefonda bekletilmekten inanın çok sıkıldım. Tam hat bağlanacak diyorum hat düşüyor bu kadar olmaz! Ayrıca müşteri hizmetlerine de bağlanmak için ayrıca ücret ödenmesi gerçekten çok anlamsız.

Taahhütüm 10 Nisan'da bitiyor. Yeni kampanya ve paketlerinden haberdar olmak istiyorum. Fakat bir müşteri hizmetlerine bağlanmak bu kadar zor olduğu için başka operatöre geçeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  11:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş