Avea Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ramazan Ç. |

22-23 defa AVEA 500 ü aradım ve 14 lira olan bakiyem şuan itibariyle
tükendi ! Arama sebebim 500 mb internet paketi almaktı ama liralarımı Avea müşteri hizmetlerinin hattının kopması yüzünden tüketmiş bulundum ( her arama 0,60 kuruş!) sonunda müşteri temsilcisine ulaşıp durumu izah ettiğimde ise ilgisiz bir şekilde sürekli olarak " sizi anlıyorum ama para iadesi mümkün değil " cevabını aldım ! neden iade mümkün değil dediğimde ise soruma cevap vermek yerine resmen başlarından savuşturdular ! resimlerde görüldüğü gibi 1 dakika 30 saniye gibi bir süre de sürekli olarak hatları düşmesine rağmen hatalarını kabul etmek yerine paramızı almayı tercih ettiler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  09:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  12:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş