Avea Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Özgül Ö. |

2 günden beri farklı telefon üstüne telefon. Kendi sitelerinden şikayet üzerine şikayet.Sonuç: ne arayan ne soran. Malum. Tek istediğim Avea müşteri temsilcilerine hattım ile ilgili bir kaç soru sormak. Bu kadar ama nerede? Dakikalarca bekletildikten ve bağlandıktan sonra güvenlik sorularını cevapladıktan sonra yani benim olduğumu teyit ediyorlar ama soruma cevap vermiyorlar. Neden kurumsalmışım. Her seferinde biz ekip liderlerine not aldırdık onlar sizi arayacak diyorlar ama sonuç malum anlayacağınız halen müşteri temsilcileri ile görüşüp bir kelime soru soramadım.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  08:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Özgül Ö.
  19 Mart
  12:39

  sayın yetkili zaten sorun burada. defalarca aradığımda her seferdinde güzel bir oyalama taktiği ile ekip liderine durumu ileteceklerine ve onlarında aynen sizin yazdığınız gibi en kısa zamanda bana dönüş yapılacağı bilgisini verdiler. ama dediğim gibi malum sonuç... şimdi sizde aynısını yapmayın lütfen. zaten çok bir şey istemiyorum sadece çalışanlarınız ile telefon hattım hakkında görüşme yapmak istiyorum... allah rızası için başka ne diyeyim..... yahu.

 • 19 Mart
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş