Avea Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ersen K. |

Gsmobile olan telefon tarifesini değiştirmek için Avea noktalarına gittik. Müşteri hizmetlerinden çözeleceğini söylediler. Yaklaşık 1 (bir) saat boyunca gsmobile, Avea ve ilgili tüm numaralardan (ücretli ve ücretsiz) aramamıza rağmen müşteri temsilcisine ulaşamadık. Sorunumuzu çözebilecek bir menü olmadığı gibi ilgisiz alakasız (örnek: çalıntı puk gibi konuyla alakasız) menüleri denememize rağmen sonuç alamadık. İş ahlakınızı takdir ediyoruz.

Etiketler :

Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ersen K.
  29 Aralık
  00:39

  şikayetim avea müşteri hizmetlerine ulaşamamak idi.pazar günü sabah 9-10 arası ilğili arkadaşlar bana ulaşamayıp, sorun yaşadığım telefon numaralarından onlara ulaşmamı istemişler. sonuç yok.

 • 21 Aralık
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş