Avea Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Mehmet Y. |

Firmanıza ait kullanmadığım ama üzerime ait bir hat gözüküyor. Bunu görüşmek için aramak istiyorum ama bir türlü ulaşamıyorum resmen dalga geçiyorlar. Orada müşteri temsilcileri ne işe yarıyor, ne yapıyorsunuz? Siz nasıl bir firmasınız haberim olmadan nasıl üzerime hat açarsınız. Sizi dava edeceğim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  14 Ocak
  13:26

  :) çözdünüz size helal olsun avea tebrikler hem çözdünüz hemde aradınız. bu kadar enteresan bir firmasınız iste. boş firma area zamanında daha iyiyide.

 • 19 Kasım
  22:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Y.
  14 Ekim
  10:46

  kesin çözersiniz herşey sizin kontrolunuz altındadır zaten değil mi?

 • 12 Ekim
  15:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş