Avea Müşteri Hizmetlerine Bağlanmıyor!

İbrahim A. |

Benim şikayetim 12. 02. 2013 tarihinde saat : 22:12 'de Avea müşteri hizmeti aramıştım fakat sizi müşteri hizmetlerine aktarıyoruz falan diye otomatik operatör konuştuktan sonra telefon tam 12 dakika 38 saniye beklediğim halde hiç bağlanmak yok sadece müzik dinletiyorlar ve bu ücretli ise faturamıza çok güzel yansıtmayı biliyorlar. ben bir tüketici olarak bunun büyük kurumsal bir firma olduğu halde müşterisi olan bizler neden böyle kolay ve sağlıklı bir şekilde hizmet alamıyoruz.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  13:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Şubat
  17:47

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş