Avea Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım!

Yusuf Aytaç O. |

26 Ekim 2013 saat 23. 30 da cep telefonumdan Avea müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerini daha önce 2 defa aradığım için ve sorunumun çözülemediği için tekrar aradım. Tekrar görevli yurt dışı işleri bakan görevliye aktardı. Tek bir bayan bu gece çalışıyorsa ve aynı telefondan arandığını görüp açmadıysa bu görevliden şikayetçiyim.

Belirttiğim gün ve saatte görevli yurt dışı konuları ile ilgilenen görevlinin tespit edilip eğer tek bir kişi çalışıyorsa bu görevliden ilgisiz-bilgisiz ve bilerek yanıt vermediği için idari soruşturma yapılmasını istiyorum. Telefonumdan belirli aralıklarda tuş sesi gelmiştir. (Görevli bağlanmadan önce gelen ses). 1 saat hatta bekletildim ve görevli bağlanmadı.

Etiketler :

Erişim Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  09:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ekim
  13:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş