Avea Müşteri Hizmetlerinden Reklamlara Onay Vermediğim İçin İşlem Yapmıyorlar!

Amer K. |

Avea'ya T**'den faturasız numara taşıma yoluyla geçiş yaptım ve aynı gün pişman oldum. Hattım açıldığında 35 TL yükledim ve hepsi 4 GB fırsat paketine düşüldü hattında TL bulunmuyor diye internetim kullanamadı ve bir daha kontör yüklemek zorunda bırakıldım. Müşteri hizmetlerini destek almak için aradım ancak bana kampanyalar için mesaj göndereceklerini onay vermem gerektiğini belirttiler. Onay vermediğim için hiçbir işlem yapmıyorlar. Yarın adliyede suç duyurunca bulunacağım. Sözleşmede böyle bir bilgilendirme yok tamamen dayatma yapılıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Amer K.
  22 Ekim
  23:22

  şikayetim çözülmedi ve aveanin hiçbir hizmetinden memnun kalmasın çözüm bulamadım. Avea ya 3 gün önce geçtim ve çok pişmanım. Talepde bulundum farklı bir operatör e geciyorum. Avea hakkında da suç duyurusunda bulundum.
  By bye Avea hayat seninle cekilmio.

 • 20 Ekim
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Amer K.
  20 Ekim
  09:45

  Az önce Avea genel merkezden aradığını söyleyen bir ukala bayan aradı ve sikayetime çözüm bulmayarak ekledi; reklam onayı vermezseniz müşteri hizmetlerinden destek ve hizmet alamayacagimi yineledi.
  İşimiz mahkeme ve suç duyurusun mka kaldı.

 • 19 Ekim
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş