Avea Müşteri Hizmetlerinden Hatalı İşlem Ve Sorunu Çözmemeleri!

Orhan S. |

27.10.2014'de Avea'ya bağlı iki adet hattımın tarifelerden aile içi paketine geçiş yapmak istedim ve bu tarifenin kendi adıma kayıtlı olan, üzerinde taahhüt bulunan hat üzerinden olması gerektiğini özellikle belirttim. Buna rağmen müşteri temsilcisi her iki hattın da ana hat olabileceğini, diğer hat üzerinden olmasında herhangi bir mahsur olmadığını belirterek beni bilgilendirmiş ve onayımı almış, işlemi gerçekleştirmiştir.

Ancak 29.10.2014 de müşteri hizmetleri ile tekrar yapılan görüşmede hattın ilgili tarifeye geçmediğini ve tarafıma yüksek tutarda bir fatura oluşabileceği belirtilmiştir. Kurumsal olan bir firmaya hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  14:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ekim
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş