Avea Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Cemal Ç. |

Yaklaşık iki yıldır Avea kullanıyorum ama maalesef hiç memnun değilim. Tarife değiştirmek istedim yaklaşık bir haftadır dört beş kere aradığım halde sistem yok deyip kapatıyor müşteri hizmetleri. Koskoca Avea sistem yok dememeli bence.

Bir kere de aradığımda hiçbir işlem yapamadım. Tarife değiştireceğimi söylüyorum ama bana özel bir ya da iki tarife var ama başka operatörden gelsem bir yığın tarife seçeneği var. Böyle kendi müşterisine önem vermemek kötü bir şey. Madem bana uygun tarife yok kontörlüye geçmek istiyorum diyorum onun için de iki üç gün sonra arayın dediler. Böyle şey mi olur anlamadım. Tamam iptal edeceğim dedim onun için de bayiye gidin dediler. Çok kötü bir durum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  13:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş