Avea Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Talha T. |

Bugün saat 11 civarında gecikmeli de olsa faturamı ödedim. Saat 3 ve hala hattım açılmadı. Bununla ilgili yaklaşık bir saattir Avea müşteri hizmetlerinin ilgili bölümüne bağlanmaya çalışıyorum fakat telesekreter beni yönlendiriyor.

Müşteri hizmetleri numarasının call centerda çalışan kişilere baglamamakta ki bu ısrarının gereksizliğine inanıyorum ve bunun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  08:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Şubat
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş