13 Eylül 2013

Avea Müşteri Hizmetleri Yaptığım Talep İçin Dönüş Yapmıyor!

01.09.2013 tarihinde faturama itiraz için Avea müşteri hizmetleri aradım. Gerekli olan bilgi paylaşımını yaptım. Görüşme 13 dk sürdü. Avea temsilcisi konu ile ilgili şikayetimin oluşturulduğunu ve 48 saat içinde dönüş yapılacağını ifade etti. 09.09.2013 tarihine kadar dönüş yapılmadı.

Tekrar aradığımda talebimin oluşturulmamış olduğu ifade edildi. Tekrar 14 dk görüşme yapıp durumu anlattım ve geriye dönük ses kayıtlarından inceleme yapıp 48 saat içinde dönüş yapacaklarını tabi ki dönmediler vaktimiz bu kadar değersiz değil. Gerekli kayıtlar mevcuttur. Çözülmemesi durumunda adli yollara başvurulacaktır. Sorunun bir an önce çözülüp gerekli bilginin tarafıma bildirilmesini arz ederim.

Berkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Berkan17 Eylül 2013

    Bu konu ile dönüşünü hala yapamayan avea 17.09.13 tarihinde yapmış olduğum 32 dk görüşme sonuçunda tekrardan bir şikayet oluştumuş ve beni tekrardan 48 saat beklemeye mahkum etmiştir. Avea'yı ilk aramamdaki olayda ise 97xx numaralara MMS çekilmiş gözüküp ve bunların ücretlendirmesine itiraz etmiş bulunmakta idim. Avea bu konudaki yorumu 97xx numaralar farklı oparetöre giden mms'ler olarak gözüküyormuş ve faturam ile ilgili herhangi bir düzeltme yapılamazmış. Sonuç olarak O kadar Avea müşteri temmsilcileri ile yaşadığım 1 saatten fazla dil dökmüş olmam ve bana yanlış olarak faturalandırılan numaraların maduriyetine hiç bir çözüm üretmeyen ve bulmayan avea'dan en kısa sürede hattımı başka operatöre taşıyarak kurtulmayı düşünüyorum. Yaklaşık olarak 9 yıllık Avea kullanıcısıyım. Böyle bir durumla karşılaşmak çok üzücü.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön