Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış İşlem Yaptı!

Ufuk A. |

Ben Avea jet kullanıcısıyım, müşteri hizmetlerindeki hanım beni yanlışlıkla faturasız hatta geçirdi. Ondan sonra bir ay net siz kaldım. Sonra yapılan ses kayıtları incelenmesinde haklı olduğum anlaşıldı. Ayrıca 20 tl faturasız hat ücreti alındı. 10 tl telsiz ücreti alındı. Sonra tekrardan 25 tl'ye 5 gb kotalı faturalı hat açılmasını istedim. 2 gb kullanmama rağmen 80 tl fatura geldi. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hiç bir dönüş olmadı. Belki Avea buradan görür bana döner umuyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  18:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mayıs
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş