Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendiriyor!

Mustafa S. |

27 Kasım 2012 tarihinde faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaptım.
20 Nisan 2013 günü Gaziantep Şehitkamil merkez Avea bayiine gittiğimde hattımda sınırsız internet paketi olabileceğini söylediler. Bunun üzerine 500 ü çevirerek müşteri hizmetlerinde görevli personele hattımda sınırsız internet paketi olup olmadığını sordum ve en az 3 defa teyitleşerek hattımda sınırsız internet paketi olduğu söylenildi ve ben interneti kullanmaya başladım.

20 Nisan 2013 akşam saat 20.00 da gelen sms ile interneti üst seviyede kullandığım için bundan sonraki internet kullanımında hız düşümü olacakmış.üst seviye İnternet kullanımının tutarı 99 TL. 08.05.2013 tarihi itibari ile hala problem devam etmektedir.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Hız İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mustafa S.
  09 Mayıs
  09:20

  Rabbim Aveanın belasını versin.. 5 yılldır bu firma ile çalışıyorum. 5inci yıl sonunda kullanıcılarını böyle ödüllendiriyorlar dolandırarak... siz siz olun avea dan uzak durun. diger operatörleri bilmiyorum ama kesin avea dan daha iyidir. lanet olsun böyle gsm şirketine.