Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendiriyor!

Tolga D. |

Dün Avea modem hattımı aldığım Avea bayisine gittim. Her zamanki gibi değişik yüzler. Avea modem tarifeleriyle bilgi aldım. Bana benim tarifemle aynı özellikleri olan paketi ilk 6 ay 18 TL olduğunu söyledi. Ben özellikle sordum 5 TL yeni hat vergisi içinde mi diye evet dedi. Faturanız 19 TL gelecek dedi.

Sonra müşteri hizmetlerini aradım bayağı tartışmalı geçti.O hayır içinde değil diyor ben bana içinde dediler diyorum dedim. Ben Avea bayisine gidiyorum, siz beni dinleyin dinledi satıcı bana söylediklerini aynısını söyledi. Sonrada müşteri hizmetleri ile konuştu. Sonradan ben aldım. Yok bayi hakkında ceza olacak şikayetçi olursanız. En sonunda haklı buldular.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  16:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2013 tarihinde aranmış ve annesine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş