Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirdi!

Sinan Y. |

0507 556 **** numaralı telefonuma gelen sahtekarlık ve dolandırıcılık mesajları hakkında aynı anda müşteri hizmetlerini arayarak mesajın iptalini talep ettim. Müşteri hizmetleri böyle mesajın olmadığını söyledi. 15 dk sonra tekrar aradım. Başka bir müşteri hizmetleri mesajın olduğunu fakat iptal edilemeyeceğini bilgisini verdi. Aynı anda iptali için aramama rağmen bana yanlış bilgi veren müşteri hizmetleri 60,00 TL tutarı ödemek zorunda olacağımı belirtmiştir.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  14:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri