Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Veriyor.

Meryem K. |

Avea'nın 0505951*** numaralı müşterisiyim. Tarife hakkında verilen bilgiler doğrultusunda tarife değişikliği yaptırmış bulunmaktayım fakat onay mesajlarında tarife ücretinin ve internet süresinin yanlış olduğunu anlayıp tekrar müşteri hizmetlerine dönüş yaptığımda da deneme paketine üye olmam gerekirken bana yeni bir paket sattıklarını öğreniyorum. Muhatap olduğum kişinin de konuya hakim olmadığını düşünerek verdiği hiçbir bilgiye güvenmiyorum. Konuyla ilgili düzeltmelerin yapılmasını tarafıma bana kesin bilgiler verecek birilerinin geri dönüş yapmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  11:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Meryem K.
  03 Şubat
  14:26

  Bilgi vermek amaci ile bana geri donus yapildiginda aramaya cevap verememedim. Bana gelen sms dogrultusunda geri donus yaptigimda ise bir turlu musteri temsilcilerine baglanamadim. Konuyla alakadar oluslarindan ve islemi hizlandirmalarindan memnun kaldim fakat bir sinuca baglanmis ve cozume ulasmis degilim

 • 31 Ocak
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş