Avea Müşteri Hizmetleri Yanıltıyor.

Cagdas E. |

Avea müşteri hizmetlerini 17.05.2015 tarihinde aradım ve çıkan operatör bana kesinlikle yardımcı olmadı ve bu aşamadan sonra daha yetkili bir kişi ile görüşme sağlamak istediğimi belirttim ve bu aşamada bana yetkili ile görüşmem için hatta beklemem gerektiğini belirtti. Bende yaklaşık olarak 1 dk daha hatta bekledim ve daha sonra yetkili ile görüşmeyeceğimi söyledi. Madem yetkili ile görüşemeyeceğim ücretli olan bu konuşmada neden beni 1 dk daha fazla gereksiz bu hatta tutuyorsunuz. Bu şekilde bir uygulamamız yok diyebilir ya da farklı bir noktaya hizmet alabilmem için yönlendirebilirsiniz. Hizmet veremeyeceğiniz bir müşteri hizmetleri hattı için teşekkürler Avea.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Mayıs
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş