Avea Müşteri Hizmetleri ve Yetkilinin Telefona Çıkmaması!

İsil O. |

Yıllardır prime müşteri diye her türlü kabarık ödemiş faturalarım olmasına rağmen; bir türlü çözülemeyen ve müşteri hizmetlerinin yanlış bilgi verip üstelik düzeltilmemesi ve yetkilinin telefona çıkmaması; müşteri hizmetlerindeki bayanı da hala aracı olarak koyması yeterince psikolojik bir travma oluşturmuştur. Hattı mı başka operatöre taşıyıp üstelik yapılan saygısızlıktan dolayıda tüketici haklarına şikayet etmemde bu durum karşında beni psikolojik olarak rahatlatacaktır.

Etiketler :

Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Nisan
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş