Avea Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzüme Kapattı!

Metin P. |

Yaklaşık 14 ay önce Avea'dan telefon hattıma ait cep telefonu aldım. Henüz taksitleri bitmeden şöyle mesaj geldi "telefonumun imei numarası klonlanmış cihazım 1 ay içerisinde kapatılacaktır." Bu konuyu görüşmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri ile görüşmeler ücretli olduğundan beni on dakika telesekreter oyaladı. Daha sonra müşteri hizmetleri bana 30'u tuşlamamı söyledi. Bende 30'u tuşladım. Yeniden telesekreter kampanya adı altında 10 dakika beni oyaladı. Ben yeniden müşteri hizmetlerine sinirlenerek aradım bu kez de telefonu yüzüme kapattılar.

Etiketler :

Erişim Personel Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  12:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mart
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş