Avea Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor!

Bayram Ali H. |

İki defa aradım 7 kusur dakika beklettiler. Ne işimi halledebildim ve de sinir oldum. Birde kalkmışlar en iyi operatörmüş. İnternet 3G full çektiği halde kopuyor. Yine eşimle kendi hattımı taşımak zorunda kalacağım. Boş kimle birleşse birleşsin bir yerden yukarısı yok.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram Ali H.
  19 Ekim
  10:24

  Aradılnınız beni ama değişen tek şey zaman. Full çektiği halde internet hızı dalgalı hareket ediyor. Baglantiniz sabit değil uyarısı alıyorum. Ve internet bir anda sayfa yenileme işine geçiyor. İnternet olayında vasat bir durumda siniz ne yazık ki.

 • 14 Ekim
  12:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş