Avea Müşteri Hizmetleri Tarifesi!

Elif K. |

Kendi hataları yüzünden yaşadığım mağduriyetin çözülmesi için Avea müşteri hizmetlerini aradım ve beni 15 dk hatta bekletip, toplamda 8 TL kestiler. Müşteri hizmetleri görüşmelerinin bu kadar pahalı bir operatör olması yanında, bir de kendi hatalarını çözmek için bizden ücret kesiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif K.
  09 Ekim
  12:24

  Belirtilen tarihte Avea müşteri hizmetleri tarafından aranmadım, bunun yerine başvuru sonucum hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini belirten bir mesaj gönderildi. Müşteri hizmetleri görüşmesi sırasında kesilen 8 TL hattıma geri yüklenmiş görünüyor. Fakat müşteri hizmetleriyle ilk görüşme nedenim, asıl mağduriyetim aylık paketimi yenilemek için hattıma yüklediğim TL'lerin bir saat içinde açıklayamadıkları biçimde kesilmesiydi. Bu mağduriyetimle ilgili başvuru dosyası oluşturup tarafıma geri dönüş yapılacağını bildirdiler, fakat bana herhangi bir geri dönüş yapılmadı ve aylık paketimi hala yenilemedim.

 • 08 Ekim
  12:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş