Avea Müşteri Hizmetleri Söylediğini Yapmıyor!

Yunus Emre Ş. |

Avea jet yani internet hattım ile ilgili çok sıkıntı yaşıyordum. Hattımı kapattırmak istedim. Hattımın bir taahhüdü bulunduğunu bildirdiler. Taahhüdün süresi doldu. Şu anda eşimi arayarak hattınızı kapatacak mısınız demişler, eşimde diğer numaranın yani bu siteye de kayıtlı olan numaranın benim olduğunu belirtmiş. Bunun üzerine beni arayacaklarını söylemişler fakat 1 aydır arayan da yok soran da.

Durumun sonucunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda kimsenin bir bilgisi yok hat kapatma birimi ile görüşmem gerektiğini bildiriyorlar ama oradakiler de neyin ne olduğunu bilmiyorlar. Avea'nın ilgisizliği ve 1 sorunu 50 farklı kişiye anlatıp çözüm bulunmamasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  15:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Aralık
  08:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş