29 Mayıs 2014

Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmüyor.

Hattımın üstüne olmaması ile ilgili bir şikayette bulundum fakat telefonumun bulunduğum yerde çekmediğine dair şikayet kaydı açılmış. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar kesinlikle bana mantıklı bir çözüm önermiyor. Bir yetkili tarafından aranmak istiyorum. Daha yetkili biri ile görüşmek istediğimde bağlamıyorlar. Problemimin çözümü için bir yol söylenmesini istendiğimde konuyla ilgili bir dönüş yapılamayacağı söyleniyor. Ne biçim hizmet anlamadım.

Tarafınıza 54 TL ücret ödeyerek adıma alabiliyorsam bu hattı demek ki işlemi yapabiliyormuşsunuz. Ben bu parayı falan ödemek istemiyorum. Tamamen sizin hatanız. Kullandığım hattın acilen kendi üzerime geçirilmesini istiyorum.

Ayşe 128 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 01 Haziran 2014

  Yok böyle ilgisizlik!!!

 • Ayşe 29 Mayıs 2014

  Telefonumun bulunduğum yerde 12 saat çekmediğini tarafınıza kaç kere bildirmem gerekiyor acaba? Defalarca arayıp ulaşamamanız doğal zira yakınlarda baz istasyonu yok. Bu sebeple numaramı taşımak istiyorum zaten. (Adıma açılmamış hattımı!!!!!)

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.05.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön