Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmüyor!

Ergün D. |

Avea Alodünya paketinden 30 dk. satın aldım 3, 5tl dakikası 30 krs. sabit faturam 55 TL 15 dakika konuştum yaklaşık birde extra kontörlü hatta geçtim buda 20 TL dendi gelmesi gereken faturam toplam 55+20+10 : 85 TL gelen 141 TL müşteri ilişkilerine aranmamı özellikle rica ettim ısrarla mesaj çekildi normalde faturalı hattan 50 krs idi aradı 3, 95tl oldu kontürlü olduğundan hesapta çözülmüş işlemim benim yönlendirmemle işlemi yapmaya çalıştı konuya vakıf değiller yanlış bilgi verdi şimdi arayamıyorum çünkü zaten anlamıyorlar.

Bir de aradıkça ben ödüyorum Allah(c. c) 'ye havale ediyorum T****'e geçeceğim çekimi çok kötüydü hayırlısı yazacak çok şey var neyse bir daha Avea mı asla!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  10:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mart
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş