Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

Esra E. |

Avea ya geçtiğim ilk gün bana aynı mesajda gelen iki kampanyadan dikkatsiz davranarak yanlış olana mesaj atmışım farkedince düzeltilmesi için 500 u aradım normalde gayet basit olduğunu düşünerek düzeltmenin yapılmasını istedim tabii yaparız ama önce tekrar kampanya için tekrar kontör yüklemeniz gerekir denildi bunun mantığını anlayamadığımı sadece benim işlemimi iptal edip tekrar tanımlama yapılmasını istediğimi söylediğimde hatayı siz yapmışsınız biz yapsaydık o şekilde olurdu siz yaptığınız için tekrar kontör yüklemeniz gerekir diyen müşteri temsilcisinden 3 kere yetkilisini istememe rağmen takım liderinin farklı bir bilgi paylaşamayacağı için görüşmediklerini söylediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  09:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş