Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

Levent A. |

02.04.2014 tarihinde sizden almış olduğum inTouch3 cihaz bayide kontrol edilirken arızalı çıkması sebebiyle oluşturulan müşteri hizmetleri talebi imei ile bulunmuş olduğum tüm taahhütleri ve ödeme taleplerinin yanında internet hediyesinin iptal işlemi gerçekleştirildi mesajları geldi.

Tekrar aynı bayinizden yeni inTouch3 cihazı almak isterken müşteri ekranımda herhangi bir tanımlı cihaz bulunmazken şifreleri girdikten karşımıza müşteri alabilecek olduğu cihaz limitine ulaşmıştır hatası verdi.

Bunun üzerine 14.04.2014 hem bayiniz hem ben ayrı ayrı müşteri şikayeti talebi açtırdık.Benim
telefon görüşmemde bana talebiniz alındı 48 saat sonra gidip işlemi yapabilirsiniz denildi. Sorun hala devam etmekte.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  13:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Nisan
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş