Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

Tc Müjde Kurtulmuş Y. |

Aşırı yüksek gelen faturalarım sebebiyle GS Mobile müşteri hizmetlerini aradım. Aşımsız 1 gb internet paketim olduğu halde 99 tl'lik internet kullanımım olduğunu iddia edip mağduriyetimin nasıl giderileceğine dair yönlendirme istememe rağmen yetkili kişi şu an mağduriyetinizi gidermemiz söz konusu değil yeni bir internet paketi önerebilirim deyip resmen başından savdı.

Avea hattımı kontörlüye taşımak istiyorum dediğimde onay işleminden sonra 2 gün içinde kontörlü olarak kullanmaya başlayabilirsiniz diyen arkadaş hattımın hemen kapanacağı bilgisini vermeye tenezzül bile etmemiş. Ben bunu telefonum konuşma esnasında kapanacağını anlıyorum ki hattım şu anda kullanılmamaktadır diyor. Sonuç askıda.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Tc Müjde Kurtulmuş Y.
  17 Aralık
  23:44

  hayatımı değiştirdin avea.. evimin huzuru kalmadı yüksek gelen faturalarım, haksız ödediğim paralar yüzünden

 • 17 Aralık
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş