Avea Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

Arif Ö. |

İçişleri Bakanlığının çalışanlarına 27 TL'ye her yöne 1000 dk 1000 sms 4gb internet içeren tarifesi varmış. Ben içişleri bakanlığı çalışanı değilim. Ancak Avea bayiinden bilgi aldığımda "bu tarifeyi kullanan müşteri size referans olabilir siz tarifeye geçtikten sonra siz de 3 kişiye referans olabilirsiniz"dedi. Ben de başvurumu yaptım. Referans numarasını 6008'e sms olarak gönderdim. 10 gün içerisinde bugüne kadar her gün olmak üzere toplamda 13 sms göndermişim.

Bana şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye sms geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda her defasında başka bir şey söylüyorlar. Ben yanlış numaraya sms göndermişim, bir süre beklemem gerekirmiş, yoğunluk varmış vs.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Aralık
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş