Avea Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi!

Aslı Ö. |

1,5 yıldır kullandığım jet modemimle 19 TL'den anlaştım. Sonra bana ek olarak yok modem parası diye her ay faturama 7 TL eklendi. Şimdi sözleşmem bitti hala 26 lira fatura ödüyorum ben. Üstelik ben bu kadar para ödemek istemiyorum diye müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 2-3 ay önce tarifemi değiştirin ya da kapatın diye ne tarife değiştirdiler ne de hattı kapattılar. Kapatın kardeşim hattımı istemiyorum kim ilgileniyorsa kapatsın bu hattı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  11:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Aslı Ö.
  29 Ekim
  16:43

  Hala bana bi cevap gelecek......

 • 24 Ekim
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş