Avea Müşteri Hizmetleri Şikayet Kaydı Oluşturmuyor.

Gürkan T. |

Bugün 00:24 civarların da çağrı merkezinizi arayarak faturalarım ile görüşme yapmış bulunmaktayım. Görüşme yapmış olduğum asistan arkadaştan faturam ile ilgili şikayet kaydı oluşturmasını istemiş bulunmaktayım. Arkadaş hiçbir şekilde faturalarla ilgili şikayet kaydı oluşturamayacağını iletmiştir.

Asistan arkadaş benim cahil olduğumu düşünerek saçma sapan bilgiler vererek konuşmuştur. Ayrıca asistan arkadaşın konuşma üslubu pek düzgün değildi. Benim çalışanınızdan kendi merhametimden kaynaklı şikayetimi belirtmemekteyim. Son iki aya ait faturalarımın bir an önce tekrardan incelenmesini talep etmekteyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  10:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Temmuz
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş