Avea Müşteri Hizmetleri Reklam Dayatması!

Emrah A. |

Müşteri hizmetlerini arayıp şebeke sorunu belirtmek istediğimde benden "Avea'nın kampanya mesajlarını almak için onayınız gerekiyor, onaylıyor musunuz? " Diye soruyorlar. Hayır onaylamıyorum dediğimde ise o zaman size bu konuda yardımcı olamıyorum diye cevap veriyorlar. Bu görüşmeyi defalarca yapmama rağmen gene aynı cevapla karşılaştım. Yani benden reklam mesajlarına onay vermemi, yoksa müşteri hizmeti alamayacağımı belirttiler. Tüketici haklarına gitmeden önce bide buraya yazmak istedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  09:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş