Avea Müşteri Hizmetleri Personelinden Şikayetçiyim.

Muzaffer C. |

13.20 suları müşteri hizmetlerinizde küçük bir destek almak için aradığımda ilk temsilcinizin aktardığı müşteri temsilcisi G.. hanımın üslubunun sert oluşu ve ekip liderine 3 veya 4 kere bağlanmak istememe rağmen ısrarla müşteri hizmetleri yetkiliniz G.. hanımın ekip lideriniz M.. hanımın beni kabul etmeyeceğini belirtti yapılmaması gereken bir davranıştı. Ekip lideri orada Avea'nın gülen yüzü olarak orada bulunmalıdır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer C.
  06 Temmuz
  20:13

  Asla bağlamazlar çünkü hiç bir şey bilmiyorlar

 • 29 Eylül
  15:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  14:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş