Avea Müşteri Hizmetleri Kapanan Aramalara Dönüş Yapmıyor!

Ozan Erdost E. |

Öncelikle takribi ağustos sonu gibi kontrolü s.e.ç. tarifesinden yeni çıkan 1 sene taahhüt ile 24.5 tl lik faturalı hatta geçebileceğim söylendi. Sonrasında ilk tarifemden bu faturalı hatta geçemeyeceğim söylendi. 1 ay faturasız olarak kalmam gerektiği belirtildi. 1 ayı doldurdum ve şimdi geçebildim mi bilmiyorum çünkü yine kontörüm bitti. Bu sürede müşteri hizmetlerini ararken harcadığım liralar ki ne kadar tam olarak bilmiyorum benden gitti. Müşteri hizmetlerinin paralı olması ve işlem esnasında lirası bittiği için kapanan aramalara neden geri dönüş yapmadıklarını da bilmiyorum. Sıkıntılı oldu.

Etiketler :

Bilgilendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  13:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş