Osman Ö. Teşekkür Mesajı

konuyla ilgili geri dönüş yapıldı.ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Avea Müşteri Hizmetleri İlgisiz!

Osman Ö. |

Geçen günkü oluşturduğum şikayet kaydından sonra Avea müşteri temsilcisi tarafından aranıp incelemelerini yaptığında ayın 24'ünde aramadığımı belirtti ve benim aradığımı söylememe rağmen hiç umursamaz ve dikkate almaz tavırlarla konuşmaya devam etti ve ben müşteri temsilcisinden faturasız hatta geçmek istediğimi belirttiğimde herhangi bir güvenlik teyid sorusu sorulmadan işlem kaydı oluşturuldu.

Bu nasıl bir iştir. Yani herhangi biri benim numaramdan arayarak(ki onlar beni aradı) benim üzerimden her türlü işlem yaptırabilir. O zaman arayan en son müşteri temsilcisinden şikayetçiyim diyeceğim ama eminim ki o görüşmeyi de bulamayacaksınız. Nasıl bir şirket anlayamadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ö.
  25 Kasım
  19:12

  konuyla ilgili geri dönüş yapıldı.ilginizden dolayı teşekkür ederim.

 • 19 Kasım
  23:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  16:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş