Avea Müşteri Hizmetleri İlginç Yaklaşımlarda Bulunuyor!

Kadir Ö. |

Tarifemde 1gb'den sonra internetin hızı düşüyor. Avea bana . . yazıp . . ya gönderirsem 9 TL karşılığında hızımın yükseleceğini mesaj attı. Ben de bu mesajı attım ancak 9230'dan bu paketten yararlanamayacağım mesajı geldi.

Bunun üzerine Avea müşteri hizmetlerini aradım. Yaptığım konuşmada sistemde bir sıkıntı olduğunu ve 2 gün içinde ek paketin tanımlanacağını söylediler. Ancak 3 gün sonra Avea'yı aramam gerektiği ile ilgili bir mesaj geldi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım.

Görüşmede sistemde güncelleme olduğunu ve talebimin görünmediğini daha sonra aramam gerektiğini belirttiler. 4 günde 3 kere müşteri hizmetlerini arayıp her aramada 50 kuruşumun gitmesine rağmen sorunu çözemediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Eylül
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş