Avea Müşteri Hizmetleri Hattımı Dış Aramalara Kapattı!

Şengül Ç. |

Faturamla ilgili yaşadığım sıkıntılı süreçte sürekli Avea müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlatmaktan çok yoruldum, onlarda tabi anlamamak için olanca çabalarını sergilediler en son olayımız, ben onlara hattımı taşıyacağım beyanında bulundum onlarda benim hattımı dış aramalara kapatmışlar. Bu yanlışı hemen bugün düzeltsinler kendi sitelerinden ulaşmamızı istiyorlar ama mümkün değil en güvenilir site olarak şikayetvar olayı daha kısa sürede çözüme ulaştırıyor.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  17:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş