09 Nisan 2013

Avea Müşteri Hizmetleri Faturalandırma!

Kurumsal müşteriyken hatlarımıza gelen faturaya defalarca müşteri hizmetlerini arayarak itiraz etmemize rağmen hiçbir ger dönüş alamadığımız için hizmetinden memnun olmadığımız için cayma parası olarak yüklü bir miktar ödeyerek başka bir operatöre taşındık. ama hattımızın birisini 3 ay sonra kapatalım çünkü 1400 lira ek maliyet gelecek dediler. ben de 3 ay daha hiç telefona takılmayan hattın aylık ödemesini yaparak tamam dedim. 3 ay sonra çıktı geldi gene aylık ödemeler.

Aradım itiraz ettim, dediler ki fatura gelmeyecek artık. Son 3 aydır gene arayıp bildirmeme rağmen 60 küsür lira fatura gelmektedir. Avea beni hiçbir zaman dinlemedi. Hatları sattı hizmet yok. VIP kurumsal müşteriydim.

Uğur 57 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 14 Mayıs 2013

    aynı tas aynı hamam. Müşteri memnuniyeti için alınan kayıtlar dinlenmiyor. Buradan herkese tavsiyem, kendi kaydınızı kendiniz tutun. Ve herkesin bir resmi avukatı olması lazım, bu tür işlerle uğraşması için.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön