Avea Müşteri Hizmetleri Eksik Bilgilendiriyor!

Ayşe Ö. |

Kullanmış olduğum Avea hattıma ait son dönem kesilen fatura tutarıma ait taahhüt süremin dolması ve yeni tarifem arasında geçen sürede kullanmış olduğum dakika-sms-data kullanımı ile ilgili ücretlendirmede giydirilmiş ücretler ile ilgili müşteri hizmetlerinizin alakasız ve siz bilirsiniz şeklindeki yorumları kurumsal firma politikasına ters düşmekle birlikte, konuyla ilgili istediğiniz yerlere başvurabilirsiniz gibi bir cevap böylesine ciddi bir kurumu temsil de eksik, yetersiz ve yanlış lanse etmektedir.

Sayın yetkililer konuyla ilgili tarafıma fatura edilen tutar ile ilgili gerekli incelemelerin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Kasım
  13:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş