Avea Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmadı!

Mustafa M. |

Avea faturalı hat müşterisiyim. 13.11.2013 tarihinde konuşma dakikalarımı öğrenmek için "ses" yerine yanlışlıkla "konuşma" yazdım diye anında 30 dakikalık yurt dışı!! konuşma paketi yüklendi. İptal için "iptal konuşma" yazıp gönderdiğimde böyle bir paketin olmadığı, benim gibi bir sürü kişinin sırf kelime cambazlığı yapan Avea mağduru olduğunu öğrendim. Yurt dışı paketinin aslı "ay 30" yazıp 5555'e gönderiyoruz.

Müşteri hizmetlerini arayıp aynı sorunu izah ettim. Olumlu ya da olumsuz her türlü döneceklerini söylemelerine rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Şirketin politikasını tamamen öğrenmiş bulunmaktayız.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Aralık
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş