Avea Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmadı!

Arzu C. |

3 tane faturalı hat sahibiyim. Onlarca kez aradım müşteri hizmetlerini faturalarım yüksek geliyor yardımcı olun diye kimse takmadı bile bir de genel merkezinizle görüşmek istiyorum dediğimde hiçbir şekilde ulaşıp görüşemezsiniz dendi. İnternetten araştırdım buldum aradım yalnızca bir defa görüşebildim. İlgili birim size dönüş yapacaktır dendi ama bir daha da ne ben ulaşabildim ne onlar aradı. Çok ciddiyetsiz en kısa zamanda hatlarımın hepsini iptal edeceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  08:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ekim
  14:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş