Avea Müşteri Hizmetleri Dönüş Yapmadı!

Saime E. |

Bir sene önce İzmir Balçova Agora alışveriş merkezinde bulunan Devinim teknolojiden aldığımız mobil internet 10 ay önce bozuldu. 2 yıllık garantisi olduğu için servise gönderdik. 9 ay boyunca bize dönüş yapmadılar. En son şikayet edeceğimizi söyleyince bize yeni bir Vınn verdiler. Bizim Vınn'ımız 8 GB idi fakat bize verdikleri ise 4 GB idi. Biz kullanmadığımız 10 ay boyunca Vınn'ın faturasını ödedik ve GB'ları hiç kullanmadık. Bizim mağduriyetimiz giderilene kadar faturayı ödemeyeceğimizi söyledik. Bizim mağduriyetimiz giderildikten sonra bütün faturaları ödedik. Bize kullanmadığımız 10 ay boyunca ki GB'ları bizim hattımıza yükleneceği söylenmişti fakat faturaları ödediğimiz halde hattı kapatmışlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş