Avea Müşteri Hizmetleri Çözüm Üretemedi!

Çağlar Ö. |

Telefonum bozulunca teknik servise gönderdim bir hafta sonra geri gönderildi yapılmamış. Telefonum yine gönderdim, bu sefer garantisi bu firmadan değil parasıyla yapalım diye gönderdiler, yani telefonum yine olmadı. Müşteri hizmetlerine toplamda üç yardım maili attım, müşteri hizmetlerini aradım ikame telefon veremiyoruz yeni telefon alın dediler. Sattığı telefonun hangi garanti firmasına gideceğini bilmeyen bayi, çözüm üretemeyen yada üretecek kişiye yönlendirmeyen müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  09:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Ağustos
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri