Avea Müşteri Hizmetleri Çok İlgisiz!

Nazlıan A. |

4 ay önce bir Avea bayiinden Avea jet aldım.jet için bir kuruş para ödemeyeceğim ve faturamında 19tl'yi geçmeyeceği ve kapatmak istediğimde yapmam gereken tek şeyin müşteri hizmetlerinden bir exper talep edip jetten verim alamadığımı tasdiklettirmek ve sonrasında sorunsuz olarak kapatılacağı söyleniyor.

Ama bugün jetten hiç verim alamadığım için hatta sorunsuz kesintisiz 10dk internette kalamadığım için müşteri hizmetlerini arayarak kapatmalarını istedim.Hiç kullanamadığım jet için 45tl fatura,92tl kapatma cezası ödemem gerektiği söyleniyor.(vergiler hariçmiş çok saygıdeğer operatör kaç para ödemem gerektiğini hesaplayıp söyleyemedi).

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  10:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş