Avea Müşteri Hizmetleri Birbirinden Farklı Bilgiler Veriyor!

Tolga D. |

Cuma günü saat 11:00 da müşteri hizmetlerince şikayet talebim olmuştu. Müşteri hizmetlerine aciliyet konusunda uyarıda bulundum tamam dediler, hatta ben mail yolladım dedi. Aradan 29 saat geçti. Ben arıyorum müşteri hizmetlerini müşteri hizmetleri öyle bir öncelik talebinin olmadığını söylüyor. Bu sefer kendisinin aldığını söylüyor. O gün ben zorla da olsa müşteri hizmetleri yetkilisi ile konuştum. Pazar sabahı müşteri hizmetlerini aradım. Bugün ararlar genel müdürlükten dedi. 48 saat doldu ben tekrar aradım bana genel müdürlüğün no'sunu verdiler bu seferde açan yok. Akşam müşteri hizmetleri bugün pazar ondandır dedi, ben yarın arasınlar diye not düşeceğim dedi. Bugünde ben müşteri hizmetlerini aradım aramayacaklar dedi.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  14:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Aralık
  13:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş