11 Mayıs 2013

Avea Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

2013 ocak ayının son haftasında Avea çağrı merkezinden gelen yoğun telefonlardan biri sonucunda faturasız hattımı faturalıya geçirme kararı aldım. çağrı merkezinde görüştüğüm A.... hanımın söyledikleriyle yaşadıklarım tamamen zıt şeylerdi ve A.... hanımın beni sms ve tekrar faturası geçme konusunda yanılttığını ses kayıtlarımızın dinlenmesi sonucunda Avea'da kabul etti ve sadece ve sadece 10 tl gibi komik bir indirim yaptılar.

Ben 32 tl yi geçmeyecek denen faturada 124 tl ödedim Avea ise bana 10 tl gibi bir indirim yaptı.bu ay ki faturam da 54 tl bravo Avea müşteri hizmetleri. 10 yıllık kullanıcısına reva gördüğü muamele bu demek ki.

Arif 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Arif14 Mayıs 2013

    Aveayla ilgili şekiyetlerimin sayısı arttıkça nedeni anlaşılamayan bir durumla karşı karşıya kaldım,nasıl oluyorsa daha önce ses kayıtlarım dinlenmiş sms ve tekrar eski tarifeme dönüş konusunda haklı bulunmuştum ama bugün beni arayan avea müşteri hizmetlerinden bir bayandan resmen fırça yedim ve daha önce haklı bulunduğum konularda da haksız olduğum söylendi madem ben haksızdım peki neden bana sms konusunda 10 tl ,tarife değişikliği konusunda 20 tl bir indirim yapmayı kabul etmişti avea şimdi ne değişti şikayetim çöüzüm üretmek içindi ama bu şikayetler beni daha da çıkmaza götürdü :))

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön