25 Temmuz 2013

Avea Müşteri Hizmetleri Başından Savıyor!

r0553654**** numaralı data hattım Kademeli Tarifede. 1 GB bitmeye yakın kotayı PROGRAMDAN kontrol ettim. 3 GB ilave gelirse ayın 22'sinde son bulacaktı. 5 GB ek alıp fatura kesilse de kullanmak istedim. 1 GB kotanın dolmasından 50 mb önce interneti kestim ve 5 GB satın aldım. Satın almanın onayından sonra interneti açıp kullanmaya devam ettim.

EK 5 GB önce kullanılıyor. 7 dk kadar sonra bir cevap geldi ve kademeli internetimin bitip 3 GB ek geldiğini belirten. Sürekli interneti sorguladım o tarihten itibaren hiçbir şekilde cevap gelmedi Avea'dan 1 hafta sonra geldi cevap. Müşteri hizmetleri detaylı faturadan inceleyebileceğimi söyledi. Baktım hiçbir şey anlamadım. Avea kendisi inceleyip bana bildirirse sevinirim.

Mehmet 942 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.07.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet30 Temmuz 2013

  Eğer varsa çağrı süresinin ne kadar sürdüğünü görebilecek sisteminiz, lütfen gerekeni yapın bugün 10 ve 5-6 saniyelik aramayı yapana.

 • Mehmet30 Temmuz 2013

  Avea yazmadan ben yazayım. 30.07.2013 tarihinde saat 9:30 civarında, ben uyurken Avea'dan bir telefon geldi. Zil Sesi Müziğimin kesilmesinden takibini yaptım bu arama 10 sn kadar sürdü. Daha sonra bir telefon daha geldi erken kalkacak diye hemen fırladım yerimden o daha da erken bitti. Tahminime göre 5-6 saniye sürdü. Şaka gibi ya. Şikayetimin farklı versiyonunu onaylar gibi adeta! Hiç görmememi umarak telefonumda çağrı görünmesini sağlamak galiba amaçları. Hiç erinmeden arama sürelerini hesapladım. Arkadaşımın hattından kendimi aradım 40 saniye sürdü tam. Aradaki farka bakın! Avea Başından Savıyor. Bunu Şikayet Edersen, İlgilenmiş Gibi Yapıp Yine Başından Savıyor. Eğer varsa çağrı süresinin ne kadar sürdüğünü görebilecek, lütfen gerekeni yapın bugün 10 ve 5-6 saniyelik aramayı yapanın.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Temmuz 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön